O společnosti

Společnost Pharmaselect CZ s.r.o. byla založena v roce 2008 jako české zastoupení rakouské farmaceutické společnosti Pharmaselect International Beteiligungs GmbH, se sídlem ve Vídni, v České republice.

Od počátku mezi hlavní aktivity společnosti Pharmaselect CZ patří aktivní prezentace přípravků z portfolia léků na předpis, volně prodejných léků, potravin pro zvláštní lékařské účely a doplňků stravy, které na trhu v ČR byly již v předchozích letech obchodovány. V průběhu let došlo v některých oblastech k rozšíření portfolia zdravotnických preparátů o nové a moderní přípravky z rakouského trhu.

Přípravky společnosti Pharmaselect patří mezi vysoce kvalitní, moderní, inovativní a konkurence schopné produkty. Naše společnost si bere za cíl uvádět na trh přípravky, které jsou svým složením i účinky jedinečné a na trhu v České republice chybí. Hlavní cíl práce společnosti Pharmaselect CZ představuje podporu prodeje kvalitních rakouských farmaceutických přípravků. Do budoucna plánuje společnost Pharmaselect CZ rozšíření sortimentu přípravků v různých oblastech zdravotnictví v České republice.

Společnost Pharmaselect CZ se mimo jiné zabývá také poradenskou a konzultační činností v oblasti zdravotnictví. Jedná se zejména o zpracování odborných studií a posudků ze zdravotnických a farmaceutických oborů. Součástí hlavních aktivit společnosti je i marketingová a obchodní činnost.